Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen kérdés de nagyon...

Kellemetlen kérdés de nagyon aggaszt reggel úgy ébredtünk hogy a párom bevizelt, mikor felébredt azt mondta hogy azt álmodta hogy kellett neki. Ilyen soha nem fordult még elő és soha nem volt ilyen jellegű problémája. Lelki okok miatt lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat stresszel lelkileg eszi magát családi dolgok miatt.

Ez okozhatott váratlanul ilyen jellegű problémát?

Érdemes orvoshoz fordulni ezzel?

Nagyon szégyenli magát előttem de mondtam neki előttem nem kell mert tudom mit érezhet.



2023. szept. 2. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer velem is történt hasonló, soha többet nem fordult elő azután.
2023. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 alkalomból nem kell ügyet csinálni.
2023. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

En is csak azt tudom mondani, egyszeri alkalomkent kell felfogni.

Gyerekkoromban en egyebkent pont nem rossz idegek miatt pisiltem be nagyon sokaig, tizenevig, hanem olyan melyen aludtam, hogy a legnagyobb zajra sem ebredtem fel.

Ne mutasd, hogy aggaszt, ha nem tortenik ujra, nincs mit foglalkozni vele.

2023. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Férfiak esetében ilyen nem történhetne meg.A férfiak vizelet rendszere az ilyet normál estben kivédi .Idegrendszeri probléma lehet.
2023. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlenegyszer velem is megtörtént, soha többet szóval ne aggódj.
2023. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, ő állandóan felemlegeti gondolom aggasztja mitől.

De mondtam neki biztos mert nagyon mélyen aludt és erről álmodott hogy elakart menni mert annyira kellett neki.

Reméljük többször nem fordul el, eddig soha mióta együtt vagyunk sem előtte nem volt ilyen probléma sem erre utaló.

2023. szept. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!