Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teából lehet "speed"-et csinálni?

Teából lehet "speed"-et csinálni?

Figyelt kérdés
valahol halottam hogy jó sok teafiltert ki kell főzni pár deci vízben és annak olyan a hatása mint a speed-nek. ez igaz? és pontosan mennyi filtert kell főzni mennyi vízben?
2010. okt. 14. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Haha, ezt a marhaságot... Szerinted van a teafilterben amfetamin?? Szép is lenne, párszáz forintért legálisan beszerezhető speed :))
2010. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én a pörgésre gondoltam. mongyuk 2 dl vízbe 15 teafilter... annak azért már 100% hogy van valami hatása. Csak az érdekelne hogy mennyi a pontos arány.
2010. okt. 14. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan, mint a speed, mert az amfetamin, a teába pedig koffein van. És igen, lehet olyat csinálni, hogy több filter 2-3 deci vízbe ;D Ha kipróbálod, írd meg a tapasztalataidat...
2010. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de pont az hogy nemmerem mert ha beledongolok 15 teafilter 2 deci vízba... 15 teafiltert belesetudom nyomorítani a pohárba ráadásul mi 2 deci? pár csepp. lehet rosszul lennék tőle. ezért érdekel hogy pontosan milyen hatása van és mik az arányok
2010. okt. 14. 23:01
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Istenem!Rontsd csak el magad, én meg szívesen eldobnám az inzulinos fecskendőmet, amit naponta négyszer használok, lassan 40 éve. Útálom az egész speedes hülye nem normálisokat. Egy kis inzulin és kész az örök lét birodalmának megismerése.
2010. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne legyél inkább kiváncsi a következményére!

De valószínűleg jól megdobogtatná a szíved,ha sok ilyen erős koffeines teát innál.Nem hinném,hogy bármiben is hasonlítana a speedhez.esetleg annyiban,hogy káros az egészségre.

2010. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

23:03

De hogy kapcsolódik ez ide..? Sajnáljuk, ha beteg vagy, de attól mi még élhetünk, szórakozhatunk, ugye? Ha senki nem kísérletezne sem drogokkal, sem legális, de hasonló hatású dolgokkal, te attól jobban lennél? Ne fröcsögj rosszindulatot.

2010. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet szórakozni drogok nélkül is!

A fiatalok gyakran összekeverik a dolgokat,és azt gondolják,hogy amit csinálnak,az az élet,közben meg tönkre teszik magukat!

És nem igaz a mondás,hogy egyszer élünk,mindent ki kell próbálni!

2010. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy a koffeinmérgezés nem egy nagyon okés dolog. Nekem már volt, és pont amiatt, amit te is írtál: zavarkától. (Orosz szó, az orosz teázásban azt a tömény teasűrítményt jelenti, amit aztán a szamovárból engedett forró vízel hígítanak fel.) Borzasztó rossz érzés, hogy egy darabig pörögsz, pörögsz, aztán hirtelen elkezd kalapálni a szíved, elálmosodsz, az agyad zokni lesz, de aludni nem tudsz, elkezdesz remegni, a tagjaid hidegek lesznek, és fázol, mint állat... Mindezt két napon keresztül.
2010. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23:11!Akkor lőjjétek magatokat ciánnal, attól jobban lesztek!
2010. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!