Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, véletlen kinyomtam...

Segítség, véletlen kinyomtam az anyajegyemen lévő pattanást, lehet belőle nagy baj?

Figyelt kérdés

Az arcomon (a szemüregem környékén) van egy alapból is igen feltűnő anyajegy, amely eddig is eléggé kiemelkedett. Korábban vizsgálta már bőrgyógyász, elvileg eddih semmi baja nem volt, azonban a napokban elkezdett fájni, meg dagadni, ez miatt jegeltem is. Aztán ma este láttam, hogy egy kis fehér pattanás van a felületén, esküszöm, hogy csak meg akartam nézni, hogy mekkora és ahogy a két ujjammal hozzáértem már ki is fakadt, egyrészt kijött a genny, másrészt apró ször is a kezemben marad közte és utána vérzett is egy kicsit.

Iszonyatosan megijedtem, holnap mindenképpen fel is hívom a bőrgyógyászt, de ha esetleg valakinek volt már hasonló esete, lehet ebből nagy baj?



2023. júl. 27. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ettől önmagában nem lesz semmi bajod.
2023. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ettől nem lesz bajod, viszont a bőrgyógyásznak mutasd meg mégegyszer. Anyajegyben nőtt gennyes pattanásféle nem mindig jelent jót.
2023. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Bajod nem lesz,d e érdemes figyelni az anyajegyet mert ha észreveszel változást, és csúnyább lesz pár nap után akkor bőrgyógyásszal nézesd meg, mert ha elhanyagolod nagyibb baj is lesz.
2023. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-es mire gondolsz pontosan, melanómára?

2023. júl. 27. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!