Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakivel volt már hasonló,hog...

Valakivel volt már hasonló,hogy ennyire haragudna a testvérére? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az öcsém 15,én 18 vagyok. Valószínűleg ez volt az utolsó,hogy az egész család eljött túrázni egy hétre a hegyekbe,hiszen a szüleim már nincsennek együtt, ezt az utat csak "kipróbálták",hogy milyen együtt újra. (Tudom,hogy furán hangzik,de ez az igazság)


Tudom,hogy sokan azt sem engedhetik meg maguknak,hogy nyaraljanak egy hétig. De szeretnék tanácsot kérni,hogy miért lehetek ennyire dühös az öcsémre.


Annyi történt röviden,hogy néhány hete eljöttünk külföldre, a hegyekbe kirándulni.

Minden napra terveztünk egy nagy túrát, azonban a testvérem már a nyaralás 3. napjára beteg lett.

Valahogy tudtam,hogy ez lesz, hiszen amióta nem szeretne velünk jönni nyaranta ,azóta mindig lebetegedik ,ezért mindig hamarabb haza is megyünk, hiába ki van fizetve a szállás. De otthon nem maradhat, mert kiskorú, az öcsém pedig nem szeretne a rokonokhoz menni addig.

A szüleim egyébként nagyjából mindent megengednek neki. Dohányzik, akkor jön haza, amikor ő mondja. A kutyát csak nagy könyörgések árán viszi le sétálni. És bármi, amit a szüleim kérnek tőle (pl. takarításba besegítés, rendrakás ,szemétlevitel) ,az a válasza,hogy "nem". Ilyenkor a szüleim mindig megcsinálják helyette, hagyják tovább,hogy telefonozzon.

Ez addig fajult,hogy idén már meg is bukott 1 tantárgyból, és vagy 3-4-ből volt 2-es osztályzata. De ennek sincs semmi következménye.


Azért vagyok rá nagyon mérges, vagy igazából lehet,hogy nem is rá,hanem a szüleimre,mert ez lett volna az utolsó talán,hogy végre újra négyen túrázunk, mint valamikor régen, és élvezzük a nyaralást. Ebből annyi lett,hogy felváltva maradt otthon vagy édesanyám, vagy édesapám vele, de végül a 4. napon,amikor már nem csak 39,5 fokos láza volt, hanem hányt is, akkor hazamentünk. Másnapra egy nagy túra volt tervezve a hegygerincen.

A szüleimre azért haragszom, mert az öcsém elég sűrűn beteg, és mondtam nekik,hogy vigyék pszichológushoz,de még mindig nem lett belőle semmi.


Haragszom magamra ,hogy ennyire önző lennék,hogy arra gondolok,hogy mennyi mindent láthatnék,de közben ő meg beteg...

Valakivel hasonló történt már?



2023. júl. 20. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Elolvastam, most nem jut eszembe hasonló, érdekes helyzet. Nem tudom mi van az öcséddel, a dohányzásra ki adja a pénzt?
2023. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs, hogyha valakinek 39 fokos láza van és hány az NEM pszichés baj, hanem pl vírus.


Sajnálom az öcsédet, amiért ennyire irigy vagy rá.

2023. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!