Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullik a hajam! (? )

Hullik a hajam! (? )

Figyelt kérdés

Hosszú szőke hajam elkezdett hullani,nem tudom miért.

Jól táplálkozom,sokat iszom,rendszeresen vágom az alját.


Lehetséges oka esetleg,hogy kb naponta mosom,mert zsirosodik.Kérlek,ha van tanácsotok segitsetek rajtam!


Köszönöm 19L


2010. okt. 13. 23:40
 1/7 anonim válasza:
az lehet h amiatt van h mindennap mosod...váltsál sampont meg lehet kapni nagyon jo hajampullákat én pl a herzériát használtam meg vegyél sörélesztö kapszulát az is nagyon jo a hajra...ezeket gyogynövény vagy bio boltban beszerezheted az ampulla 6 db-os kiszerelésben van és sztem 1000Ft körül van...a kapszula 30dbos és az is kb 1000 ft...saját tapasztalat alapján tudom ezeket ajánlani..érdemes kiprobálni öket sztem
2010. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hajváltás is lehet az oka. vashiány is. belső gyulladás. menj el a háziorvosodhoz, elfog küldeni valószínűleg vérvételre, nődokihoz, fogorvoshoz stb. és ha meg van a gond, akkor orvosolni kell. Ha nem találnak semmit akkor valószínű, hogy a hajváltás miatt van..
2010. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Ha igen, szivesen kölcsönadok egy nagyon jó összefoglalót a hajról.
2010. okt. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajváltás? Még a végén kiderül, hogy az ember is vedlik tavasszal-ősszel... u_u"

Nekem három alkalommal hullott erősen:

- erős stressz miatt

- szülés utáni hormonváltozás miatt

- vashiányos vérszegénység miatt


Szerintem csináltass egy vérképet, úgy kiderül, ha valami nem stimmel. :)

2010. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. igen létezik "hajváltás". Ősszel és tavasszal.
2010. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kb 1hónapja sem telt hogy voltam vérvételen,de minden rendben és normában van.Fogorvoshoz rendszeresen járok(voltam fogszabis) igy azokkal is minden rendben.

Nem vasalok hajat.


Köszi a kapszulás tippeket,beszerzem őket.


És IGEN Pesti vagyok 9kerületben lakom:)

2010. okt. 14. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok (02:02) Ha megtisztelsz a bizalmaddal, és megadod priviben az elérhetőséged, szivesen kölcsönadok egy írásos anyagot a hajról, ami nagy segítséget jelenthet neked.
2010. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!