Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikumkúra 6. -dik...

Antibiotikumkúra 6. -dik napján kezdődő viszketés? Mitől lehet, ha eddgi nem volt? Más okozza?

Figyelt kérdés

péntek óta szedek antibiotikumot (penicillin mentes) , napi 3x 2 különböző tabi, még másfél napi adag van hátra. Ma a második adag óra viszket a fél testem, a szemem is (mostmár azért jobb)

Lehet ez az antibiotikumtól, és ha igen, eddig miért nem jelentkezett a tünet? Nem akarom, hogyezért ezt abba kelljen hagyni, és elkezdeni másik kúrát, elegem van ezekből a bogyókból.

Telefonáltam kórházba, nővérrel beszéltem, ő meg nem tudta, miért lehet, mondta, hogy később, ha nem javul menjek be. Azonban ma volt egy kisműtétem altatással, és nem bírnék ki váróteremben ébrenegy percet sem...


2010. okt. 13. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy antibiotikum, amit én is szedtem, kb. a harmadik szem után elkezdtem alulról viszketni, Hú de nagyon vakaróztam. De végig csináltam. Vettem natur kefírt, és natúr joghurtot, napi két pohárral megettem. Hallod segített az biztos. Mert ezek az antibiotikumok megváltoztatják a ph értéket,
2010. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a műtéttel/altatással van kapcsolatban a dolog, úgyhogy mihamarabb menj vissza. Allergiás reakciónak tűnik, de csak szakember tudja megmondani, milyen súlyos. Ne várd meg, amíg esetleg nagyobb baj lesz (fulladás, ilyesmi). MOST azonnal indulj!!!!
2010. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem mentem vissza, mert kidőltem újra... bevettem egy antihisztamin tablettát, bár tudom, ez felületi kezelés, mindenesetre később nem tapasztaltam hasonlót. viszont még midig kába vagyok, és nem tudom, hogy ez lehet-e még az altatástól...
2010. okt. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!