Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztmásan tartalékos katona...

Asztmásan tartalékos katona sem lehetek?

Figyelt kérdés
Pár napja érdeklődtem, az iranyasereg weboldalon lévő lehetőségnél. Ma hívott egy hölgy a jelentkezéssel kapcsolatban. Röviden és tömören annyit mondott, hogy amíg van orvosi papírom arról, hogy asztmás vagyok, nem lehetek tartalékos sem. Ez meglepett mert akárhányszor olvastam utánna, ez csak a szerződéses/hivatásos katonáknal volt jelölve kizáró tenyezőként.

2023. jún. 12. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beteg emberek még a vert seregbe sem kellenek.
2023. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz.

De ezt mint írtad el is mondták világosan.

2023. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván, de felmerül a kérdés hogy míg a másik szolgalati formánal ezt elmondták, addig a kisebb elvarasokkal jaronal ez nem volt megadva. Meg minden ismerős aki most katona azt mondta hogy tartalékos szinte mindenki lehet
2023. jún. 12. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:

ott a szinte a mondatodban.


tudod az alapkit a tartalékosnak is meg kell csinálni és hát ha nem tudsz például futás közben lépést tartani esetleg menetfelszerelésbe aztán behívnak azért vagy tartalékos majd külön egy egész kórházzal fognak miattad menni

2023. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz katona lenni? Keress inkább valami hasznos munkát.
2023. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
5# miért ne lenne hasznos te nagyon kultúrált és felvilágosult unszimpatikus 5-ös válaszoló
2023. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!