Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jéghideg a lábam még...

Miért jéghideg a lábam még akkor is mikor zokniba meg vastag papucsba vagyok?

Figyelt kérdés
a kezem is sokszor hidegebb mint másoknak, hülyének néznek ha kesztyűt veszek fel.
2010. okt. 10. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
vérkeringési zavar...dokihoz kéne menned
2010. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nemtudom mitől de most például nekem is zokniban van a lábam és nekemis hideg
2010. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ugyanez van nálamis .. most is vastag zokniban és kesztyűben ülök de jéghideg a lábam meg a kezem..jah meg az orrom x'D..
2010. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jók vagyok
2010. okt. 10. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Vérkeringés...

Nekem is ez van.

2010. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ennyi erővel minden 2. dolog ami a testemen más mint a többi embernek ,mehetnék dokihoz:S :D
2010. okt. 10. 19:57
 7/7 Perfectrush válasza:

Neked is csak az alacsony vérnyomás okozza a hideg lábakat és kezeket.

1. Váltófürdő

Nem valami kíméletes megoldás, de hatásos a hideg-meleg fürdő, amely edzi az ereket. Mindig hideg vízzel fejezd be a tusolást!

2. Kefemasszázs

Dörzsölt át alaposan reggel és este puha kefével az egész testedet! A szívtől legtávolabbi ponton kezdd!

3. Kevés koffein

Korlátozd a kávéfogyasztást és a dohányzást, mert szűkítik az ereket, ez pedig lehűti a szervezetet.

4. Lazítás

Egy forró fürdő, a szauna vagy a jóga ellazítja a testet és a lelket, felmelegíti a lábakat. A relaxálás serkenti a vérkeringést.

5. Forró italok

A meleg tea és tej felmelegít. Különösen hatásos a zsálya, a hárs és a kakukkfű forrázata.

6. Keringési tréning

Ha egészséges a keringésed, biztosan nem leszel fázós. Sétálj, ússz, kirándulj, biciklizz naponta legalább fél órát!

7. Lábfürdő

Tedd a lábadat 35 fokos vízbe és engedj hozzá forró vizet fokozatosan 20 percen keresztül, míg a hőmérséklet eléri a 42 fokot.

8. Meleg zokni

A meleg zokni, harisnya magától értetődik a hidegben. Válassz kényelmes, szellős darabokat!

2011. jún. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!