Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy vizsgálata?

Anyajegy vizsgálata?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 10+ éve azt mondták nem kell az anyajegyet levetetni. Ennyi idő után ha rákos lenne már észrevettem volna, ugye?

Esetleg volt már így valaki, hogy sok év múlva vizsgálták meg és semmi baj nem volt?



2023. máj. 15. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy észrevennéd mert pontos diagnózist dermatoszkóppal lehet mondani. Ennyi idő rengeteg, mindenképpen javasolt egy anyajegy-szűrés, mindenkinek!
2023. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a bôrràkot nem hozzà értô ember nem is veszi észre, mert nem fàj! Egy jò ismerôsôm el ment megnézetni az anyajegyeit és kiderûlt, hogy egy anyajegy gyanùs ezért ki szedtek egy darabot és elkûldték a Laborba. Pàr nap elteltével jött a telefon, hogy jöjjön be, mert bôrràkja van.
2023. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! De mégis ennyi idő után egy vérvételen sem lenne jele? Bocsánat ha hülyeséget írok, nem vagyok jártas ezekben.
2023. máj. 15. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Te csak a tetejét látod legfeljebb, a bőrgyógyász "bele" is tud nézni.
2023. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha a vérvételben meglátszik már rég baj, miért nem jó megelőzni? miért nem ér annyit egy vizsgálat, hogy biztosra mehess? miért kell megvárni míg már nagyon rossz esetleg, ha mondjuk most még csak elkezdődött a folyamat és jobb eséllyel gyógyítható? nekem ennyit megér egy vizsgálat
2023. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Nem szerencsére nem volt a vérvétel eredményében semmi eltérés. Csak arra írtam hogy csak nincs baj, mert az ki szokta általában mutatni az ilyet.

2023. máj. 16. 07:42
 7/7 anonim ***** válasza:
igen amikor már annyira durva, amikor kezdetben van, még nem feltétlen mutatja ki
2023. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!