Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy Budapest belvárosában sokkal jobb a levegő, mint mondjuk két éve?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha csak a budapesti belvárosban élők válaszolnának.

2023. máj. 15. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Budapesten éltem 37 évet és nem érzek különbséget. Talán a Covid miatt ment el a szaglásod.
2023. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

A belvárostól kb. 10 percre élek, járkálok arra is eleget, pár éve laktam az V. kerületben, nekem nem tűnt fel, hogy változott volna bármi, de eleve nem éreztem soha, hogy rossz minőségű lenne.

Mármint biztos az, de szerintem itt élőként ez nem tűnik fel az embernek, ha lemegyek vidékre, ott sem érzem, hogy annyival másabb lenne.

2023. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Bp-n eleve csupa mocsok és por a levegő, szóval ennyit erről.


Aki ott él, persze, fel sem tűnik neki, mert ezt szívja, de ha nem ott élsz, és arra eszélsz, hogy bszki kétnaponta hajat kell mosnod, mert koszos!, akkor az elég beszédes :(

2023. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy javult, inkább még romlott is a folyamatos dugókkal amit KariGeri okozott.

Azzal hogy csomó helyen nem mehetnek autók, az autók száma nem lesz kevesebb, ellenben nagyobb dugók alakulnak ki, és az araszolás miatt még nagyobb a károsanyag kibocsátás. Köszönjük Karácsony. Elég volt belőle. Reméljük a pestiek sem hülyék teljesen és nekik is elég volt 5 év és nem kell 20 mint Demszkyből.

2023. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!