Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez aranyér lenne?

Ez aranyér lenne?

Figyelt kérdés

Wc-zés közbe fedeztem fel egy kis csomót mint ha egy nagy pattanás lenne, vagy valami zsír csomó lenne érzem, hogy van benne valami, mert kemény. Pont az ánuszomnál a bejáratnál pont, nem fáj meg semmi, max egy kicsit kellemetlen, simán hozzá tudok nyúlni. Azt még megemlíteném, hogy ez előtt kb 2 héttel ettem egy nagyon erős csípős szószt, ami miatt kb 1 napi állandóan járkáltam a wc-re meg nagyon csípte kifele az ánuszomat, ott elégge felsértettem az ánuszom a sok törléstől. Érdemes vele elmenni orvoshoz? Vagy ha észreveszem, hogy rosszabbodik?

mert vettem reparon krémet, hogy használ e valamit. Valaki tudna adni tanácsot ezzel kapcsolatban. 20/F



2023. ápr. 24. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy az esély rá, hogy külső aranyered van.
2023. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel érdemes elmenni orvoshoz, vagy kenegessem a krémmel és ha roaszabbodik akkor?
2023. ápr. 24. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz mindenképpen, a kenőcs csak tüneti kezelésre jó nem fog elmúlni tőle egy erőlködés után újra ki fog jönni.
2023. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!