Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek begyulladt a lábujján a körme, és azután valamilyen módszerrel sikerült meggyógyítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezzel orvoshoz kell menni, de már sokszor voltam, és vagy leszedte az egész körmöt, vagy kivágott a körmömből egy darabot. És arra lennék kíváncsi, hogy nincs-e valami jó kis házi praktika erre. Légyszi írjátok le, hogy ti mit csináltatok vele, persze csak ha volt ilyen problémátok.
2010. okt. 9. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én muskátlileveles dunsztot tettem rá, de állítólag jó a paradicsomos is.

Ha meggyógyultál, akkor érdemes megjegyezni, hogy a körmöd mindig egyenesre kell vágni, és legyen 2-3 milliméterrel hosszabb, hogy érjen túl a húsodon. Így a sarkát könnyen eléred és le tudod kerekíteni, és nem tud benőni sem. magyarul legyen hosszabb a körmöd a lábadon.


Jobbulást!

2010. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom a paradicsomos megoldást. :)
2010. okt. 9. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!