Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugtató elhagyása összezavarh...

Nyugtató elhagyása összezavarhatja a menstruációt? 23/L

Figyelt kérdés
Buszken jelenthetem be hogy leszoktam a frontinrol, kb 8 honapig szedtem, szep fokozatosan csokkentettem de nem szedtem nagy dozisban, csak 0,25 de epp eleg volt hogy egy hetig szenvedjek az elvonasi tunetektol, aztan hirtelen elmult a semmibol, raparancsoltam magamra hogy semmi aron nem esek vissza hogy beszedjem. Sikerult,egy masfel honapja nem szedem ennel boldogabb erzes nincs es szabadabb erzes, viszont a honapban kihagyott es nem jott meg a menstruaciom. Szexualis eletet nem elek mar oktober ota, az elozo kapcsolatom ota. Tehat kivancsi lennek ez normalis e, es a gyogyszer okozza vagy valami mas.

2023. ápr. 23. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a sikeres leszokáshoz, tényleg nagy dolog!

Igen, összezavarhatja, és normális. Bizonyos elvonási tünetek sokáig elhúzódhatnak, hónapokig, akár évekig is (súlyosabb függőknél).

A szervezet folyamatosna dolgozik a helyreállításon, minden vissza fog állni a normálisra.

Semmi esetre se vegyél be több benzot! Bezavarhat, súlyosbíthatja, és elhúzódóvá teszi a regenerálódást.

2023. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!😘 Semmiképp sem tervezek bevenni újból, megéltem vele a poklot.. aki kimondottan rémisztő volt, az ember nem gondolná hogy ennyi idő alatt ilyen kevés dózisban rá tud szokni.. köszönöm a válaszod!:)
2023. ápr. 23. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok, pontosan tudom milyen most vagyok benne remélem, hogy nekem is sikerült! Mégegyszer gratulálok:)Ha nem jön meg lehet jó lenne beszélj a háziorvossal elsőre!
2023. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni, hogy sikerült elhagynod a frontint? Milyen mellékhatásokat tapasztaltál, mennyi ideig?
2023. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3/4 Koszonom szepen sok sikert kivanok neked is, nincs jobb erzes annal mint mikor elhagyod es ujra szabad onmagad lehetsz!:)
2023. ápr. 26. 18:43
 6/8 A kérdező kommentje:

4/5

Kb egy-masfel hetig tartottak az elvonasi tunetek, az izmaim feszultek, idegesebb voltam es nyugtalan, neha annyira tompanak ereztem magam hogy ugyetlenkedtem, plusz szedultem meg fajt a fejem, ilyenkor egy algoflex forte dolot bevettem es jobb lett. Leginkabb akaratero, mondogasd magadnak hogy kibirod minden aron, es utana csak jobb lesz. Nekem hirtelen egyik naprol a masikra elmult es sosem voltam boldogabb!

2023. ápr. 26. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, válaszod :)
2023. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 0,25 öt apránként tetted le vagy egyből az egészet?
2023. ápr. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!