Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi segítene nekem elaludni?

Mi segítene nekem elaludni?

Figyelt kérdés

Kicsit összejöttek most a dolgaim, napi 10-12 órát töltök suliban vagy a munkahelyemen, utána még neki kell ülnöm tanulni, ráadásul mindkét helyre kell, egész más dolgokat, mindkettő teljes embert igényelne. Az utóbbi hetekben még a tetejébe rengeteg felelősséget is a nyakamba pakoltak a munkában, ami iszonyúan nyomaszt. Vagyis a három együtt. Hetek óta nem bírok, csak 4-5 órákat aludni, időm sincs sokszor (van, hogy csak az utolsó metróval érek haza, de reggel nyolcra benn kell lennem), valamint képtelen vagyok "kikapcsolni" az agyam.


Tudom, hogy ez csak átmeneti helyzet, a következő félévben jobb lesz. De addig is mi segíthetne, hogy el tudjak aludni? Meleg tej és hasonlókat próbáltam már és nem használt, az "elalvás előtt 2-3 órával már csak pihenj" megoldás nem működik, mivel nincs időm rá.

Régebben szedtem nervenpflege-t, az nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle, viszont elég drága. Van valami hasonló hatású, de olcsóbb szer esetleg? Köszönöm.


2010. okt. 8. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! a Valeriana drazsé 30 db 505.-ft.ugyanaz a hatóanyaga, vagyis macskagyökér.

üdv.

2010. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy másik módszer megiszol egy nagyobb pohár hideg sört.
2010. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom őket :)
2010. okt. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!