Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hónapja fáj a mellkasom,...

2 hónapja fáj a mellkasom, mitől lehet? Nagyon meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
Ha elmegyek itthonról, sétálok 3 percet, elkezd fájni a mellkasom vagy a tüdőm úgy, hogy alig bírok állni. Így futni sem tudnék- sportolok. Nem cigizek, se semmi káros dolgot nem használok, 17 éves lány vagyok. És úgy veszem észre, hogy leginkább akkor fáj, amikor a mensim meg jön, mensi elött 1-2 héttel, és közbe. de eddig nem fájt, meg semmi, most meg annyira, hogy állni nem bírok tőle.
2010. okt. 7. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől lehet, de szerintem menj orvoshoz. Ha nincs semmi bajod, így megnyugodhatsz, ha van, akkor meg minél előbb kiderül, annál könnyebben kezelhető. Ballagj le holnap az egyik szünetben az iskolaorvoshoz pl.
2010. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a héten már iskolába sem mentem. Az iskolában is elég hülye az orvos. pár éve volt, hogy egyik tanár úr rosszul lett, és le ment az orvoshoz, az orvos nem tudta mi a baja, a tanár fél órán belül meghalt, és az orvos azt se vette észre, hogy halott, hanem egy másik tanár mondta, aki szintén csak lement az orvosiba, hogy a tanár úr már nem él. de azóta sem rúgták ki, pedig sok durva történet van még az orvosról
2010. okt. 8. 00:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!