Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért látok világos felületen...

Miért látok világos felületen kis sejtszerű, átlátszó mozgó foltokat?

Figyelt kérdés
Miért látok világos felületen kis sejtszerű, átlátszó mozgó foltokat? És miért fáj a szemem ezzel egyidőben?
2010. okt. 7. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de olvastam, hogy ilyen esetekben AZONNAL rohanni kell a szemorvoshoz, mert akár retinaleválás is lehet, vagy hasonló, és meg is vakulhatsz. Úgyhogy indulj most!!!
2010. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy migrén kezdődik nálad?Az is szokott így kezdődni aurával,fényfoltok látásával,stb.Ha fejfájás követi,akkor beigazolódik ez,de ha nem,akkor tényleg szemorvos..
2010. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aztakurrrva....azt hittem, h csak nálam van ilyen, de nem is tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget....elég ritka, de nálam is van ilyen.....olyan, mintha ilyen kis sejteket, vagy papucsállatkákat látnék, nem tudtam, h ez ilyen komoly problémára utalhat :O :O Mondjuk sztem lehet, h a vérnyomással, ill. annak ingadozásával is kapcsolatos lehet, ugyanis ha belegondolok, akkor olyankor szokott ez lenni, ha pl hirtelen fölkelek valahonnan...
2010. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném, h egyszer csak úgy spontán módon elment a látásom egy olyan 10 percre, az viszont inkább amolyan lila buborékok látásával kezdődött.....akkoriban egy csomó orvos kivizsgált, köztük szemorvos, kardiológus, de még pszichiáter is, végül arra jutottak, h enyhe szívritmuszavarom van, és az okozta.....bár eléggé úgy tűnt, mintha elég mindegy lenne az orvosoknak, nem nagyon foglalkoztak utána a dologgal, kaptam vmi szívgyógyszert...ennyi.

(előző vtam)

2010. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem már évek óta van ilyen. Úgy hívják, hogy úszó üvegtesti homály (szemorvos mondta). Ártalmatlan jelenség, bár néha zavaró.
2010. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ezt nézd meg:

[link]

2010. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!