Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » IR-es vagyok, a konstans...

IR-es vagyok, a konstans hányinger és evés-ivásképtelenség lehet a vércukorral összefüggő tünet?

Figyelt kérdés

Egyik nap gyorsétteremben ettem, utána egy tányér édességet, amit minden előjel nélkül az egyik falatnál majdnem kihánytam.

Ez azóta egyre rosszabb. Éhséget, szomjúságot úgy érzek mintha minden oké lenne, de a néhányadik falatnál már majdnem elhányom magam pusztán attól hogy a számban van az étel. Inni sem tudok, ugyanaz a probléma, sima vizet se. Az ételre ha csak ránézek undorom van, legyen az akár egy szelet pirítós.

Bekaphattam valami vírust, vagy a cukrommal lesz a gond és nem ártana orvoshoz fordulni?

Körülöttem mindenki makk egészséges egyébként, és nekem is szökőévente van gyomorpanaszom.

Ahogy telnek a napok egyre rosszabb, mit tegyek?

23N



2023. márc. 21. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedsz valamit az IR-re? Nekem akkor volt, amikor gyógyszer mellékhatásaként jelent meg ugyanez. (Azt hiszem Merckformint szedtem amikor ez gond volt).
2023. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit, voltam olyan hülye hogy ne foglalkozzak vele
2023. márc. 21. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg terhesség képben van? Ha nem múlik el úgy egy hétig, én orvoshoz fordulnék.
2023. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert nem szedsz, IR-nek nem jellemző tünete ez.
2023. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!