Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ennek a borelvaltozasnak a...

Mi ennek a borelvaltozasnak a neve? Olyan mint egy pirosfolt a boron, nem emelkedik ki. Azt hiszem olyan veleszuletett anyajegyfele, csak nagyob feluleten.

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem fogjuk kitalálni. Ha mindig ott volt nem biztos, hogy kell vele foglalkozni, de ha "újkeletű" a dolog, mindenképp mutasd meg egy bőrgyógyásznak.
2008. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az ujszulott kisfiamnak van a tarkojan. Utana neztem, "golyacsipesnek" nevezi a koznyelv...nem igazan tudom, h mi ez, es azt sem, hogy maradando-e.

Megkerdezem majd a vedonot, ha jon, csak addig jo lett volna tudni vmit rola, mert a neten eleg vegyes dolgokat irnak rola.

2008. dec. 28. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Nagyon sok ismerősöm babáján láttam már ilyet. (nekem még nincs gyermekem). Időről időre halványodik, és 2-3 éves koruk körül teljesen el is tűnik. Így már tudom, hogy miről beszélsz. Nem lesz azzal semmi probléma, de nyugtatásként persze kérj tanácsot a védőnőtől.

2008. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a megnyugtato valaszt. Kicsit aggodtam, h mi ez, megmarad-e, bar nem konnyen eszreveheto helyen van. Azert mindenkeppen megkerdezem a vedonot is.
2008. dec. 28. 18:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!