Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mehetek kirándulni...

Szerintetek mehetek kirándulni ilyen lábbal?

Figyelt kérdés

Csütörtök tesi óra. Sikerült félrelépnem és kicsit kibicsaklott a bokám. 1 hétre pihentető gipszet kaptam, és most csütörtök megyek vissza. Mire számítsak leveszik végre a gipszet? Mehetek már másnap péntek tanulmányi kirándulásra az osztályommal... nagyon vágyok.

Ugye a fekvőt biztos nem hagyják rajta, minimum egy járót kapok, amivel már már nyugodtan elmehetek kirándulni?

Esetleg le is veszik, és nem kell semmi mást rakni rá?


2010. okt. 5. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem tört el, csak húzódott, akkor azt hiszem a fekvőgipszet le kellene venni egy hét után. Nekem lábközépcsont-törésem volt tavasszal és egy hét fekvő után kaptam járógipszet. Neked meg el sincs törve, szóval reménykedj. Lehet, hogy ilyen légpárnás bokarögzítőt vagy mi a csodát kapsz majd, pár emberen láttam már olyat.

De ha járógipsz lesz, hát mondjuk kirándulni nem mennék azért.

2010. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!