Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? A kézfejemen a...

Mi lehet ez? A kézfejemen a csuklómon (pont ahol hajlik) lett egy dudor!

Figyelt kérdés

Kb 1,5-2 cm-es kis "daganat". Kívülről nyomásra nem fáj, legalábbis nagyon minimálisan. Viszont például egy tűzőgép összenyomása komoly problémákat okoz.

Izület lenne? Vagy valami komolyabb?

Általában megerőltetés után erősebben érzem.


2010. okt. 5. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A csuklódnál lehet kiugrott egy in. Próbálj meg elmenni egy csontkovácshoz. Az ilyen inkiugrások nem egyből jelentkeznek, csak amikor egy új helyre már beágyazódik az in, akkor szoktak ezek a problémák előjönni. Fájdalom, dudor.
2010. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ínhüvely gyulladás, esetleg ganglion, sajnos. Makacs, fájdalmas, sok pihentetésre, kenegetésre javul.

Olvasd el: [link]

2010. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ínhüvely gyulladás, kezdeti stádiumban, irány a reumatológia ;)
2010. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is a ganglionra tippelek. Nekem is van, évek óta mindig kiújul, pedig már többször voltam sebészeten és ortopédián vele, többször szúrták, kétszer összetörték (drámaian hangzik, de csak elmasszírozzák, na ennél viszont jobban fáj, szóval a kettő között képzeld el valahol :=) ) és egyszer még műtötték is, mert akkorára nőtt, hogy már a csuklómozgatásban is akadályozott. Az eröltetés nem tesz jót neki. Menj el az ortopédiára, ott megnézik és ellátnak tanácsokkal, szükség esetén kezelni is fogják.
2010. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ganglion

[link]

2010. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!