Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Nagyon fontos!

Ez mi lehet? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
A végbélnyílásnál kb 1 centire benyulva egy kidülemkedés. Nyomásra fáj. Mi lehet ez? (Nem nekem van mellesleg, csak kérdem ti mire gondolnátok)
2010. okt. 3. 18:41
 1/8 A kérdező kommentje:
* végbélnyílás :)
2010. okt. 3. 18:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Aranyér :)
2010. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi! apukámnak van, és ő már a legrosszabbra gondol...

semmi más baja nincs ezenkívül csak féltünk h vmi daganat :S

2010. okt. 3. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért fura vagy! Megírod itt a kérdést, és látatlanban azt írja valaki, hogy aranyér. Erre te megnyugszol, akárha orvos vizsgálta volna. És ha azt írja valaki, hogy epekő? Menjen el anyukád orvoshoz. Aranyéren kívúl más is lehet.
2010. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínű belső aranyér, mert van külső és belső is.

Ha nehezen megy neki a nagy wczés, sokat erőlködik, kemény a széklet vagy ülőmunkát végez akkor ezek járultak hozzá a kialakulásához.

2010. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért? Hogy mondja meg valaki ha nem látatlanba? Itt esetleg tudnak javasolni valamit az emberek, felnőtt emberről van szó, ha annyira érdekli az egészsége valószínű elmegy orvoshoz. Ha meg nem akkor az a saját egyéni problémája.
2010. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elmegy orvoshoz mindenképp, véleményt kértem, hadd legyen már a mi dolgunk h mit csinálunk. És jó h megnyugszom, mert aranyér problémája volt már párszor.
2010. okt. 3. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Erről van szó, nem értem miért kell mindig mindenkibe belekötni. Apukádnak jobbulást! :)
2010. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!