Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj, ha nyelek? És a...

Miért fáj, ha nyelek? És a bal füllem is ilyenkor

Figyelt kérdés
Éjszaka megfázhattam, reggel fájt a torkom, most pedig ha nyelek nagyon fáj és csak a bal fülemnél fáj olyankor, meg az egyik oldalon, ha nyelek :( Mikor múlik el és miért van ez?Mit tudok csinálni?
2010. okt. 2. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A fül, orr, gége összefügg, ha az egyik beteg, a többiben is van tünet. Vegyél be nap 3x1 fájdalomcsillapítót, az gyulladásgátló is egyben, ha van (ügyeletes gyógyszertár) torokfertőtlenítő szopogató tablettát, ha nagyon ross vagy lázad van, ügyeletre is elmehetsz. Meleg, de nem forró tea, méz, C vitamin. Ha szerencséd van, pár nap alatt elmúlik, de pihenj és ne menj utcára, he peched van, orvos és antibiotikum.
2010. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, régebben is volt ilyen, kb 1 nap alatt elmúlt, meg most sincs lázam, csak ugye elég zavaró ű.s teát iszok meg c vitamint
2010. okt. 2. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ezzel kezdődött. Nyeléskor fájt a mandulám környéke és fájt az egyik fülem picit. aztán egy hétig lappangott most meg tiszta taknyos vagyok:S

Ajánlom: propolisz, c-vitamin, méz+ citrom kamillatea.

2010. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még mindig fáj:( az orvos nem tudta megnézni a mandulám :S szte sebes vagy ilyesmit mondott, igazából nem is ezt vizsgálta:(
2010. okt. 5. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem adott antibiotikumot? Menj el gégészhez!
2010. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!