Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire elmúlik az...

Mennyi idő mire elmúlik az aranyér?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok és kb 1,5 hete jött ki aranyerem, semmi megterhelőt nem csináltam csak 2x 8kg os kézi súlyzóval edzettem a karomat.. vettem reparon krémet, kúpot meg detralex tablettát is. Jobb lett meg nem fáj vagy viszket és nem is vérzik,de nagyon lassan megy vissza.. Régebben is volt, de akkor csak krémmel kezeltem és 2-3 nap alatt eltűnt, most pedig mindent használok ellene és alig javul. Kell aggódnom vagy ez normális?
2023. jan. 6. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a semmitől 2 hete kint van, ezekkel a jó módszerekkel is volt, hogy másfél hónap alatt tünt el. Még ne aggódj!
2023. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Érdekes,hogy tényleg semmit nem csináltam, bezzeg amikor minden nap keményen edzettem nem volt semmi..

Jöv.héten megyek úgyis urológushoz ha addig nem múlik mondom,hogy nézzen rá.

Kitartást neked is akkor :)

2023. jan. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!