Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már megint nőttem! Nem akarom...

Már megint nőttem! Nem akarom ezt tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány létemre 184 cm vagyok :( eddig csak 182 voltam, most megint nőttem. Egyszerűen nemakarom tovább. Nem. nemtudom mit csináljak ha belenézek a tükörbe elsírom magam, mert látom hogy eddig alacsonyabb voltam. segítsetek légyszi nagyon szomorú vagyok :((((
2010. okt. 2. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
örülj neki én meg hiába nézegetem magam nem növők 156cm vagyok és 17 éves..Elégé bántott de már megszoktam! én örülnék ha magas lennék. Ne aggódj! Elfog múlni! Nézd a pozitív oldalát: minden ruha jól áll, nem kell magassarkú ami olyan kényelmetlen stb.. 17L
2010. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jelentkezz a Top modell leszek-be...


Esetleg röplabdázz vagy kosarazz.

2010. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, de ezt nem tudod megállítani :) - ha vigasztal, én 180 cm. vagyok, és már 16 évesen ennyi voltam, azaz utána nem nőttem. Ne utáld magad emiatt, vannak szép szál magas legények, és rengeteg csajszi fog irigyelni :)
2010. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De jó neked, hogy nőssz.... én bezzeg nem nőttem:S

Évekig azt lestem, mikor növök egy centit:S S nem nőttem.

Csak 162 cm vagyok:S Gyűlölöm. Adj már légyszi 8-10 centit ajándékba!!!!! Lécci!

2010. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon szívesen adnék hidd el :D
2010. okt. 4. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Adhatok en is? Vagy csereljunk magassagot! 174 cm vagyok, 21 es lany :))
2010. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok, 26 éves és utálom,lécccike hajitsatok errefele is vagy 15cm-t. Elöre is köszi.
2010. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diszka válasza:

Szia! Én 187 cm vagyok, 16 évesen 184 voltam, akkor utáltam, cukkoltak, de így utólag irigykedés volt. Megőrülnek a pasik a magas csajokért, gondolj bele, a filmekben is mindíg a magas csajokat bálványozzák, ez később is így lesz, ha kicsit idősebb leszel. Legyen ez az erényed. Most 22 vagyok, és örülök, hogy ekkora lettem, 18-19 éves korom óta van így, Majd ha kicsit nőiesedsz is, ami még kb 2 max 3 év, te is máshogyan látod ezt. A többi éretlen pedig had irigykedjen!

Fel a fejjel!

2010. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney ***** válasza:

Tényleg sok férfi szereti a magas lányokat (énis, bár tőlem (183) ne legyen láthatóan magasabb:D).


A kemény edzés általában lassítja vagy megállítja a növekedést, gyerekeknek ezért is nem ajánlják.

2010. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!