Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Károsodhatott az egészségem a...

Károsodhatott az egészségem a Szavótól? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap a hálószobában a plafonon és az ágy mögött penészölőztem. Szellőztettem kétszer, de nagyon erős szag maradt bent éjszakára. Este lefekvéskor éreztem, hogy a szememet mintha csípné kicsit valami. Másnap reggel nem volt piros a szemem, nem is könnyezett, de éreztem azt az érzést, mint amikor sírás előtt gyűlik a könny a szememben....

Árthatott hosszú távon az egészségemnek, a szememnek, hogy abban a szobában aludtam?



2022. dec. 14. 14:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy kB délben fejeztem be a penészölőzést és este kilenckor mentem fel a szobába.
2022. dec. 14. 14:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. A Szavó egy elég erős szer, napokig is érezheted magad rosszul tőle. De tartós egészségkárosodást nem okoz. Én is nagyon érzékeny vagyok minden penész elleni szerre, de sajnos néha muszáj használni. Nekem ilyen visszafogottabb, "házi praktikák" nem váltak be.
2022. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam!
2022. dec. 14. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
A Szavo az sima hipo, csak 95%-os azt hiszem. Ha nem öntöd össze semmivel, nem szabadul fel belőle klórgáz.
2022. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Nálunk is van ilyen, semmit nem használ.
2022. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elvileg nem is klórgáz, hanem naszcensz oxigén szabadul fel a Szavóból, ami oxidálódik a felületen, aztán eltunik.
2022. dec. 17. 08:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Az mi?
2022. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"Nem klórgáz szabadul fel, hanem nascens oxigén, az viszont a közvetlen közelében ( akár molekuláris közelségben) oxidál valamit és ezáltal eltűnik, mint olyan."
2022. dec. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!