Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Neutrogena T/Gel jó sampon...

A Neutrogena T/Gel jó sampon (korpa szempontjából és úgy egyébként is)?

Figyelt kérdés

nagyon korpás a hajam, pedig ápolom rendesen, de ezt örököltem. sokszor sebesre vakartam a fejbőröm, úgyhogy áttérek erre a samponra. eddig azért nem, mert hullámokban jelentkezik ez a dolog, olynakor nagyon korpás és nagyon viszket, aztán elmúlik, de nem tudom semmihez sem kötni(pl mensi vagy ilyesmi).

az a kérdésem, hogy tényleg jó ez a sampon korpára? és mennyire jó a hajnak, nem lesz tőle száraz? nem szívja a festett hajat(az enyém az, de már előtte is korpás és viszketős voltam, nem a festéktől lett)?

köszi


2010. szept. 29. 22:47
 1/2 anonim válasza:

Nekem ugyan nem festett a hajam, de hasonló problémáim voltak. Ez a sampon segített.

Bár, hozzáteszem, jót tett az is, hogy az utóbbi időben elmaradozó sportolást (futás) újrakezdtem, mert úgy vettem észre, hogy a véráramnak és a bőrömnek is jót tesz a kis felpörgés és az izzadás.

Remélem megtalálod a számodra helyes megoldást!

32/F

2010. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Korpára inkább a Nizoral sampont vedd. Kúraszerűen kell alkalmazni, patikában kapható. Ha elmúlt, használhatsz mást.
2010. szept. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!