Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a mellékhatásai? Hogy...

Mik a mellékhatásai? Hogy vizsgál meg az orvos?

Figyelt kérdés
ha elmegyek a házidokihoz hogy vizsgál meg ha azt mondom neki h eléggé nyugtalan szoktma lenni és nyugtatót kérek? Mennyibe kerülnek ezek és mennyi van benne? Mik a mellékhatásai?
2010. szept. 29. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel ezen nincs mit megvizsgálni, valószínűleg felírja simán. nekem legalábbis így volt. amúgy meg a pszichiáterek is ránézésre adnak gyógyszert, úgyhogy mindegy. egy doboz 0,25-ös 100 db-os xanax ezer ft körül van.
2010. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg adni fog, feltéve, hogy jobban kidolgozod a témát és nem ezt a vérszegény dolgot dobod be, hogy nyugtalan szoktam lenni. Én is az szoktam lenni, mikor nem jön a busz.

Ha tényleg csak ennyi, felesleges. Ha tényleg nem csak ennyi, nem lesz a nyugtató elegendő.

Mellékhatás: álmosság, belassulás és a rászokás.

2010. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!