Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gerincem végénél lévő...

A gerincem végénél lévő farcsont miért fáj ha ülök?

Figyelt kérdés
Naponta elég sokat állok, csak este ülök le tévét nézni, rövid idő ülés után fáj a csont, de ha alszom még akkor is, illetve ha a hátamon fekszem. Elmúlik ez magától?
2022. nov. 15. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez makacs dolog szokott lenni. Nem volt sérülés, nem estél soha fenékre? Nekem azután volt. Középen lyukas párnát próbáltad?
2022. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt sérülés, csak egyik pillanatról a másikra jött. A speciális párnát még nem használtam, de alvásnál is fáj úgyhogy az nem megoldás. Azt sejtem hogy nem egyszerű, meg gondolom gyógyszer se használna erre. Utánaolvastam és azt találtam hogy sofőröknél gyakoribb. Nem ülök sokat, nem értem miért fáj.
2022. nov. 18. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a biztonság kedvéért csináltass röntgent szerintem. Nehogy csontszerkezeti eltérés legyen.
2022. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régebben volt röntgen, csigolyák el vannak mozdulva 2 helyen, azt hiszem a 7-es. Nem mondtak rá semmit úgyhogy kezelve se lett.
2022. nov. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!