Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem akarok levenni mindent!...

Nem akarok levenni mindent! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már évek óta nem voltam orvosnál még azokra az idióta vizsgálatokra se amikor megmérik a magasságot meg ilyenek. Most a drágalátos nővérem elment hozzá és megcsináltatták vele azokat a dolgokat és azt mondták h akkor én is mehetek (1 hónap múlva). Tesómról még a melltartót is levetették. Én qvára szégyenlős vagyok. Senki előtt nem veszem le. Még anyám előtt se meg tesóm előtt se, meg a legjobb barátnőm előtt se. Sőt mondok jobbat, még a barátom/férjem előtt se fogom! De ha meg nem veszem le akkor elkezd magának ott bszakodni. Mit tegyek?

13/L


2010. szept. 29. 14:41
 1/5 Kriszti83 ***** válasza:
Látom gyerek vagy még. Az egészséged fontosabb mint a szégyenlősség, nem de? Gondolod, hogy a doki nézegetni fog téged? Nem azért van ott, látott már párszor ruhátlan embert... Az pedig egy vicc, hogy te nem fogod a barátod/férjed előtt levenni a ruhád :)
2010. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de miért kéne levetkőzni egy sima vizsgálaton? Mi köze a mellének a magasságához? Semmi! Nőgyógyásznál igen, egyébként nyugodtan maradhat a melltartó és a bugyi.


Viszont kérdező... abba ne éld bele magad, hogy soha nem vetkőzöl le... a nőgyógyászt te sem kerülheted el (ha pl. gombád lesz, az kibírhatatlanul viszket... elkerülni nem lehet, már bármikor kialakulhat, antibiotikumból, uszodában stb.). Előbb-utóbb a szex is érdekelni fog, az meg nem megy ruhában. El meg nem vesz senki, ha nincs szex. :) De ehhez még kicsike vagy, csak úgy mondom. :)


Ha mégis dokira kerül a sor, arra gondolj, hogy napi 20 ugyanilyet lát, semmi újat nem tudsz neki mutatni.

2010. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom. De megnézi a gerincét is meg mittudom én mit csinál. Ez akkor is lyan izé...hülye perverz vagy pedofil. Utálom az összes orvost még a védőnőt is.

Ha felnőtt leszek tuti h nem fogok orvoshoz járni. Max akkor elmegyek ha halálos betegségem lesz vagy valami. Nem értem minek kell ilyeneket csinálni...ha bajom lesz elmegyek. Addig meg hagyjanak békén.

2010. szept. 29. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi köze az egésznek ahhoz, hogy a nővéred nem volt, most meg igen?

Idáig letojtad, akkor most mi a dilemma tárgya?

2010. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az h azt mondták h akkor biztos én se voltam már régóta és menjek be. Anyámmal meg aláírattak vmi papírt szal muszáj mennem
2010. szept. 30. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!