Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek orvoshoz, vagy ne?

Menjek orvoshoz, vagy ne?

Figyelt kérdés
9 napja meg vagyok fázva a kétéves lányomtól kaptam el.Nem mentem orvoshoz, de a kislányom elvittem.Azt mondta nem kell gyógyszer csak orrszippantás és orrcsepp.Én azért adtam neki a Stodalt amikor másnap el kezdett köhögni.Szépen meg is gyógyult 3-4 nap alatt.Viszont én még mindig köhögök.Most látogassak el a háziorvoshoz gyógyszerért, vagy elég ha szedek valamit köhögésre? Mért köhögök még mindig? Lándás utifűszirupot szedek a köhögésre.Tudnátok ajánlani valamit?Gyógyszert, vagy gyógymódot?Vagy menjek dokihoz?
2010. szept. 29. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj csak el orvoshoz. A köhögésednek már csillapodnia kellett volna ennyi idő alatt. Az orvos majd ír ki neked valamit. Én is meg voltam fázva,Coldrex-et ittam pár napig,egészen enyhítette a tüneteimet. Mostmár jobb,sokkal. Jobbulást neked!
2010. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha visszamennél az orvoshoz, mert lehet a háttérben akár tüdőgyulladás is. Ne hanyagold, legalább megvizsgál, meghallgatja a tüdődet.
2010. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mind a kettőt!Nagyon sokat segített.Még ma délben elmentem a körzeti otvosomhoz, és megvizsgált, és írt antibiotikumot.Így mostmár nem kell izgulnom!Mégegyszer köszi
2010. szept. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!