Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4. stádiumú gégerákból fel...

4. stádiumú gégerákból fel lehet épülni?

Figyelt kérdés
Édesapámat 2 éve műtötték vele, teljes gégeírtás történt. Egy ideje, kb. 2 hete nem tud nyelni, csak folyékonyat, rettenetesen le van fogyva, a fele fáj folyamatosan, azt mondja,(vagyis írja, mert nem tud beszélni) fáj mindene, jobb lenne meghalni. Ma este visszavitte a férjem a kórházba, ahol műtötték, mert nem tudunk mit csinálni otthon vele. Van valakinek tapasztalata ezzel a betegséggel kapcsolatban? Mert nem tudok nem rá gondolni, és még semmit nem mondtak az orvosok sem...
2010. szept. 28. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a családot, apukádat és a történteket...Nem lenne azt hiszem tisztességes, hogy egy internetes fórumon mondjunk prognózist látatlanban. Amiket írtál, sajnos nem jó jelek...

Kérésetekre a kezelőorvos tájékoztatni fog titeket. (legközelebbi hozzátartozók)

2010. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy offolok. Nos nekem nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Nagyon sajnálom édesapádat. Megkönnyeztem a történetedet. Igérem, este imádkozni fogok érte. Tudom milyen, nálunk több családtag is szenvedett súlyos betegségben. Írj majd, hogy hogy van az édesapád.
2010. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Az eddigi vizsgálatok alapján nyelőcsőszűkülete van, ápolásra fog szorulni, nem tudják műteni, szondán keresztül kell majd etetnünk a továbbiakban. És eddig még csak egy röntgen történt... még más is kiderülhet...félek a jövőtől:(
2010. szept. 30. 13:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, meddig lehet így élni, de az övé már nem igazi élet lesz ezentúl...
2010. szept. 30. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nagy kitartásra lesz szükségetek. Nem szabad látnia, hogy féltek a jövőtől, iletve ne sírjatok előtte, meg ilyenek. Próbáljátok tartani benne a lelket. Teljesítsétek minden kívánságát, amit csak lehet. Esetleg nosztalgiázzatok. Legyetek vele minél többet.Így talán megkönnyíthatitek neki ezeket a napokat. Sok sikert. Szeretném, ha majd még beszámolnál az állapotáról. Persze ha nem baj
2010. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Két és fél hónap eltelt. A mai állapot a következő: nyelőcsődaganata van, máj-, vese-, és tüdőáttéttel, illetve található még áttét valahol a gyomra környékén. Mikor a férjem bevitte anno a kórházba (mikor a kérdést feltettem), haza akarták küldeni, mondván: szájpenésze van, azért nem tud nyelni. Szerencsénkre egy mentős ismerősünk kísérte őket, valószínűleg ha ő nincs ott, simán elhajtották volna őket a kórházból. (senki ne hagyja magát lerázni!!!!!!) Még akkor gyomorszondát kapott, jelenleg azon keresztül táplálkozik. Kemoterápiát kap havonta egyszer 5 napig, bár nem értem igazából, mi a cél ezzel. Talán hogy visszaszorítsák a betegséget. Még egyébként tartja magát, de szerintem már nem sokáig. Köszönöm annak, aki elolvasta.

2010. dec. 15. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én is rákos vagyok , de más típusu

sajnos ez van, simán elküldik az embert

vezető orvos ismeröseim monsták, hogy sokszor azon múlik életben maradsz-e, hogy van-e pénzed és vagy kapcsolataid.

2010. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt kívánok nektek és soha, egyetlen percre se adjátok fel a reményt, hogy meggyógyulhattok illetve hogy a szeretteitek meggyógyulhatnak.
2010. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki olvassa még:


Édesapám május 8-án meghalt. Május 5-én vittük be egy újabb kemoterápiára,viszont a doki azt mondta, hogy már nem ad neki többet, mert nem bírná ki. Kb. 7 hónap telt el azóta, mióta kiderült a betegsége. Eddig bírta....

2011. máj. 22. 13:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hsz. voltam anno. Nagyon sajnálom, tudom, milyen nehéz, az én Édesapám is rákban halt meg, ő bő másfél évig küzdött, szenvedett. Ennek már 10 éve, de még mindig elsírom magam, ha eszembe jut, nagyon szerettük egymást.

A legjobb, ha arra próbálsz gondolni, hogy Édesapádnak már nem fáj semmi és ez a legfontosabb! Menj ki minél gyakrabban a sírjához, beszéld ki magadból a fájdalmadat, gyászodat, meglátod, jobb lesz!

2011. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!