Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetanusz vírust vérvétellel...

<b>Chuck Norris</b> kérdése:

Tetanusz vírust vérvétellel ki lehet mutatni?

Figyelt kérdés
Megszúrtam a kezem 1 rozsdás dróttal bicómosás közben, ezért lehetséges h belém került a vírus. A seb nem mély, vérezni se vérzett mert rögtön elkezdtem szorítani és lemostam és tettem rá betadint. Kérdés csak annyi hogy lehet előbb vérvételt kérni, van-e értelme mert nem szeretném feleslegesen megszúratni magam.
2010. szept. 28. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

"Kérdés csak annyi hogy lehet előbb vérvételt kérni, van-e értelme mert nem szeretném feleslegesen megszúratni magam."


Figyi, szerinted a vért ráolvasással szedik ki belőled, vagy mi?

2010. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hülyevagy vagy hülyevagy ? A vérvétel az nem lenne felesleges, mert kiderülne van-e valami betegségem avagy sem. Ha vérvétellel ki lehet mutatni a tetanusz(ami most a kérdés volt és még nem kaptam rá választ) akkor kiderülne van-é vagy nincs-é. VÁÁÁGOOOD? tehát az nem lenne felesleges egyik esetben sem. Értelmes válaszokat várok, trollok menjetek a napisz*rra.
2010. szept. 28. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló arra gondolt, hogy a vérvételt is tűvel csinálják. Ahhoz is meg kell szúrni. Akkor meg már majdnem mindegy, hogy az injekciót szúrják beléd, vagy a vérvételi tűt....


Amúgy biztos van olyan módszer, amivel kimutatható, de ilyet nem fognak neked csinálni. Menjél be szépen a kórházba és kérj oltást.

2010. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. A tetanusz nem vírus, hanem baktérium.

2. Nem fognak neked tenyésztést csinálni a kórházban (anaerob tenyésztést igényel, ami elég bonyolult, jóval egyszerűbb beadni az oltást, mint ezzel pepecselni).

3. A tetanusz főleg a mély sebeket kedveli, ha csak megkarcoltad magad a dróttal, akkor nem valószínű, hogy megfertőződtél. (De ha pl. egy szeg tövig beléd áll, akkor már érdemes kérni a tetanuszt).

2010. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó.
2010. szept. 29. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyám, olvasd már el a saját kérdésedet mégegyszer...
2010. szept. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hess troll, hess!
2010. szept. 29. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!