Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 napja volt az orrsoveny...

1 napja volt az orrsoveny műtétem .ÈLETEM LEGKELLEMETLENEBB napja ez.KB 21 óra múlva vennék ki a tamponokat az orrombol. Lehet nem bírom ki addig.Mi történik ha magamnak most azonnal kiveszem az orrombol a tamponokat?

Figyelt kérdés
Úgy èrzen nem kène annyit szenvedek...

2022. szept. 15. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha magadnak kiveszed(kitéped) akkor qwára fog fájni, és vérezni az orrod.


Szerintem inkább ne tedd


Én 40 év felett vagyok, és még sosem mertem elmenni az orrsövénymütétre, pedig gyerek korom óta szar az orrom miatta:D


Egy hős vagy:)

2022. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan rostasejt rombolás volt vagy mi a frász, szóval lehet, nem ugyanaz, de életem legrosszabb 1 perce volt, mire kihúzta a tampont a fejemből. Brrrrrr........ szerintem hagyd békén, nem véletlenül van az benne.
2022. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd békén. Telefonon esetleg nem éred el az orvost? Mert ha igen, akkor meg lehet kérdezni tőle, hogy ha ennyire rossz, az normális-e, és mivel lehet kicsit elviselhetőbbé tenni.
2022. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be egy nyugtatót, és nézz mondjuk filmeket, vagy játssz, vagy csináld azt, ami feltölt, lefoglal erre az időre!
2022. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok, szerintem is hős vagy, én sem mertem még elmenni! büszke lehetsz! a nehezén már túl vagy, egyre jobb lesz!
2022. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Készülj fel, a tampon kivétel sem lesz kellemes. De utána sokkal jobb lesz.
2022. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen tapasztalatokat szereztél. Nekem is volt orrsövény műtétem, de mivel brutális mértékű ferdülés volt, egy arcüreg műtéttel is kellett kombinálni. Két műtétet végeztek egyszerre, gyakorlatilag átrendezték az arcomat. A világon semmit nem éreztem. A tampon fel sem tűnt. Igaz, én már a műtét előtt egyáltalán nem tudtam az orromon keresztül lélegezni, olyan volt, mintha mindig be lenne dugva a nagy mértékű görbület miatt. A tampon eltávolítása sem fájt. Semmiképppen ne távolítsd el magad. Addig hagyd bent, amíg vissza nem kell menned, hogy kivegyék. Nekem ez 3 nap volt azt hiszem. Ha panaszod van, hívd fel a kórházat. Jobbulást.
2022. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Titeket hazaengedtek tamponnal az orrban? Nekem nem orrsövény műtétem volt, de bent kellett maradnom. A tampon kivétel pedig rosszabb volt mint a műtét. Utána meg azért nem engedtek haza, mert dőlt a vér az orroból, miután kirángatták a tampont.
2022. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!