Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Kiütések a...

Mi lehet ez? Kiütések a bőrön, sosem volt még ilyenem.

Figyelt kérdés

Kb. egy hete jelentek meg rajtam (hasamon) kiütések. Laposnak tűnnek, de végigsimítva őket érezni, hogy picit kiemelkednek bőrfelszínből. Egyre több lesz belőle, már kb testem 60%-át befedik, foltokban. Nagyságuk változó. Néha viszket, de alapvetően ez nem jellemző.


Mi lehet ez? Valakinek volt már hasonlója?


2010. szept. 25. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
és egy hét alatt még nem jutottál el a bőrgyógyászatra?
2010. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez hatalmas segítség volt, köszönöm!


Jövő hétre lehet.

2010. szept. 25. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt sürgősségi esetként azonnal el kéne lássák, mindenesetre háziorvos, mert lehet, hogy fertőző is vagy
2010. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Allergiás reakcióra gondolok,néha viszket, lehet ételallergia alakult ki nálad. Például lisztérzékenység, fruktóz-laktóz érzékenység. Jó lenne ha vennél a patikába Chlaritin gyógyszert, dirrekt allergiás reakcióra való. Napi egy szemet belőle. De én inkább az ügyeletre mennék el vele.
2010. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg csalánkiütés.

Nagyon gyorsan tud jönni (1-2 óra), de normál esetben - ha megszűnik az ok - 1-2 nap alatt el is tűnik.

2010. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!