Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veletlen herbalos cigibe...

Veletlen herbalos cigibe szivtam valami tipp ?

Figyelt kérdés
21-e hajnalan idegenektol vettunk fuvet, azzal semmi gond nem volt lattam rajta hogy fasza csak mellettunk egy csavo biozott es en ezt nem tudtam, egy kis kostolo slukkot szivtam a cigi vegebe, meg se ereztem kb semmit belole utana mondtak hogy gyenge amugy. Azota is random mikor igen mikor nem piciket zsibbad a testem (karom, labam, fejem bal oldala legfobbkepp de a testemen barhol) nem nagyon csak eppen hogy eszreveszem, es neha kicsi izomrangasaim is vannak kb 3x naponta, meg erotlenebbnek erzem magam. Libidom etvagyam mindenem megvan, egeszsegesen eszek sok vizet iszok, citromfu tea, c vitamin minden nap.Forduljak ezzel valakihez vagy ha full kiurul a szervezetembol mondjuk 2 het mulva akkor elmulik? Menjek orvoshoz? Nagyon koszonom a tanacsokat elore is. 18/f

2022. aug. 25. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
amugy fogalmam sincs hogy egy kis slukktol ez hogy lehetseges hogy meg most a 4. nap is kiser a hatasa ebbol latszik hogy szetcsap ez a kotyvasztott szar.
2022. aug. 25. 16:40
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon belemagyarázósra veszed a dolgot, ha azon kattogsz hogy mindenféle bajod van persze hogy mindenféle bajod van. Egyébként igen, az ilyen vackok "elvonási tünetei" gyengén de kitarthatnak hetekig akár. Nekem az étvágytalanság és az álmatlanság tartott hetekbe hogy helyreálljon - de addig sem pánikoltam rajta. Jobbulást.
2022. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak helyreáll hamarosan de ha nem akkor menj dokihoz.
2022. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Kb Masfel honapja hagytam el sajat magamtol az antidepresszanst (floxet), es tipikus ugyan ilyen tuneteim vannak mint az antidepresszans megvonasnak, ami akar 4-6 hetig is eltarthat. Kisebb ritkan kozepes izomfajdalom, zsibbadas/tuske erzes, parszor hidegrazasok a tarkomnal, gyengebbnek erzem magam meg nem tudok ugy konctentralni. Csak az az erdekes hogy ezek pont utana jottek elo masnapra miutan beleslukkoltam abba a cigibe. Ez marhara erdekes. Na mind1, kivarom a 6 hetet ha addig nem mulik el akk nem tudom, bizok magamban. Koszi aki irt <3
2022. szept. 1. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Cibbonyországban nem lehet füvet szerezni, mert nincs fű Cibbonyországban. Csak herbál van, de az életveszélyes.
2023. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!