Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja kb félóránként el...

2 napja kb félóránként el kezd fájni a szivem/bal oldala a mellkasomnak, mitől lehet?

Figyelt kérdés

2 napja lettem figyelmes arra hogy többször fájdalmat érzek a bal oldalán a mellkasomnak, nem fordítottam neki nagyobb jelentőséget, viszont még mindig érzem és egyre gyakrabban, nem tudom mitől lehet, helyzettől testtartástól függetlenül jön elő, tart néhány másodpercig és elmúlik, félek higy valami nagyobb gond vám, viszont próbaidőn vagyok az új állásomon és nem nagyon tudok szabadságra menni

Szerintetek mi okozhatja?



2022. aug. 8. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, nem akarok pánikolni, de az egézség ezerszer fontosabb, mint az új állás. Biztos lesznek hozzáértő válaszok is, vedd is őket figyelembe, de ez a szempont megkerülhetetlen.
2022. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, de sajnos a pénz is nélkülözhetetlen.
2022. aug. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!