Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon viszketek, hogy álljam...

Nagyon viszketek, hogy álljam meg?

Figyelt kérdés
Ekcémás a kezem. Nagyon csúnya.. Ahogy elkezd javulni, mindig nagyon viszket és véresre kaparom.. :((
2010. szept. 22. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatalams önuralom kell hozzá, illetve nem tudom használtál-e Flucinar nevü kenőcsöt( mivel steroidos lehet kevertetni hígított változatban is) - szóval a kezdetekben, mikor nagyon viszket, próbáld meg, hogy használod amíg muszáj, mert ha egy ponton átbillen a gyógyulás, utána már tűrhetőbbé válik a viszketés is.
2010. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ismerem, de most csak az Elocomossal kenhetem, hogy lássa a doki, mennyire gyógyul. :(

Nekem nincs ennyi önuralmam, annyira jó érzés olyankor megvakarni :S

2010. szept. 22. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaaaaa értem, most az a cél, hogy lássa a dokid hogyan alakul steroidos kezelés nélkül.... esetleg hideg víz alá tartani picit? - az nem segít átmenetileg? Tényleg az a rossz ebben, hogy ha nem bírod megállni, akkor egyre rosszabb... :(
2010. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, hanem hogy sztroidossal hogyan javul, bár szerintem már most sokkal jobb.

Éjjelente annyira durva a helyzet, hogy hiába veszek fel kesztyűt, letépem, és véresre vakarom félálmomban :((

2010. szept. 22. 18:43
 5/5 anonim válasza:
lógasd vízbe este a kezed .esetleg.
2011. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!