Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » NAGYON KÉRN. ÉM A SEGÍT....

NAGYON KÉRN. ÉM A SEGÍT. SÉGET. EKET! JOBB BORDÁM ALATT FÁJ!?

Figyelt kérdés

Fáj már kb 2 hónapja a jobb bordáim alatt valamim, mert ez nem beszorult levegő, de el-el múlogatott, nem is törődtem vele. de mostanában meg annyira fáj, h most is ahogy a gép előtt kicsit görnyedten ülök, rettentően fáj, mikor venném a levegőt, ki kell egyenesednem. ha a fotelben jobb oldalra kicsit megdőlve könyököltem akkor is éreztem amit nem szoktam és sztem nem kéne.érzem nagyon azt a valamelyik szervemet.Tudom h vmi nem jó van, holnap v holnapután megyek is dokihoz, mert nekem cisztam és petefészekgyuulladásom is szokott lenni, akkor is ilyet érzek, csak lent.



Mi lehet ???????????


2010. szept. 21. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
jobboldalon 13 bordád van normál esetben, meylik alatt érzed? ;) bár tök mindegy, mert ez vagy a rekeszizom vagy a tüdőd és mindkettővel háziorvos, aki valószínűleg belgyógyászatra vagy pulmonológiára irányít majd
2010. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézzünk egy tapintást, egy kis- és nagylabort, egy vizeletet, egy hasi ultrahangot. Ezek után már sokkal többet tudunk.

Jobb bordaív alatti fájdalom oka lehet: epekő-epehólyag gyulladás, hasnyálmirigy betegség, májelváltozás, vesekő-, ciszta, de mellhártya gyulladás is okozhat ilyet.

2010. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jobbbordáim alatt = összes bordám alatt= legalul
2010. szept. 21. 21:41
 4/5 A kérdező kommentje:

mintha lefelé is kisugározna...

köszönöm az eddigi válaszokat, de nagyon fééélek!

2010. szept. 21. 21:49
 5/5 A kérdező kommentje:
mintha jobbra lefelé is kisugározna...
2010. szept. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!