Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy törött lábujj meddig...

Egy törött lábujj meddig marad érzékeny? Behajlításhoz mi kell pontosan? (lent részletesen)

Figyelt kérdés
Középső lábujjam tört el ferdén (fejecs alatt). A 6 hét kb. letelik most már, tehát nagyjából összeforrt a csont szerintem. Járáskor nincs is vele gond, talán már futni is mernék vele. Viszont ha kicsit megütöm, vagy valami picit is erősebben ér hozzá, arra még elég érzékeny (a többivel összehasonlítva). Egyébként normál esetben, sima terhelésnél nem fáj, csak akkor, ha picit erősebb behatás éri. Ez mennyi idő után múlik el? És mikortól tudom rendesen mozgatni (bahajlítani)? A törés következtében lehet, hogy a szalagok megnyúltak és azért nem tudom még úgy hajlítani? Mennyi idő, míg visszarövidülnek a szalagok? Vagy már a csont összeforrástól működnie kéne? (Orvos látta amúgy, RTG is volt már...)
2010. szept. 21. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kislábujjam volt eltörve. Sokáig érzékeny volt nekem is, de utána tökéletes lett. Ne aggódj, idő kérdése és teljesen rendben lesz. Az hogy mennyi idő sok mindentől függ.
2010. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a kis lábújjam repedt már el többször is, és kb. 2 hónap volt, hogy teljesen elmúlt a fájdalom.
2010. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a kicsi lábujjam kérdésem lenne :(

Alvásnál fel legyen polcolva a lábam?

A lilaságnak múlnia kéne mert nekem gyarapszik :(

2014. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!