Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Kisebb...

Mi lehet a gond? Kisebb felfázás esetleg komolyabb? Elképzelhető hogy beképzelem a néhai fájdalmat?

Figyelt kérdés

Mióta voltam vizelet vizsgálaton és találtak kevés bacit és fehérjét a vizeletemben a háziorvos azt mondta ez normális ( bár úgyéreztem rossz napja volt )


Pár napja gyakoribb vizelési ingerem van, bár sokat iszok főleg nyáron.

Pisilés nem szúr nem fáj, max néha alapból a petefészek környéke. Lázam sincsen.

Néha fájdogál a vesém környéke is néha mintha kisugározna combba vagy hátba, de nem folyamatos fájdalom néha van néha elmúlik.

Vettem tőzegáfonyát hátha csak egy enyhe felfázás, de vesefájdalom aggodalomra adhat okot?

Gondoltam már arra is hogy esetleg valami felszálló fertőzés.


Valami tanács,javaslat?



2022. jún. 28. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fertőzés lenne, már bőven tapasztalnád a csípést-szúrást...
2022. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

arra is gondoltam hogy a klíma okozhatta, az ággyal szemben a másik szobában az ágy alatt van és elég sokat használjuk ebben a nagy melegben


És ha esetleg nőgyógyászati gond? Akkoris csipne-szúrna?

2022. jún. 28. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
akár pszichoszomatikus tünetek is lehetnek... Mert nem hagy nyugodni, hogy "valami" volt a vizeletedben.
2022. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha ilyen lenne azt hogy tudnám megszüntetni?


Lehet csak úgy ha kivizsgáltatnám magam pl urológián/nőgyógyászaton?

2022. jún. 28. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az urológián ugyanazt mondanák, mert ugyanazt a leletet látnák...
2022. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy néhai, azt jelenti, hogy valaha volt, tehát egy múltbeli, régi, elmúlt dolog. Szerintem te azzal kevered, hogy időnkénti vagy ismétlődő stb. Fertőzések ezerféle tünettel jelentkezhetnek, sőt, tünetmentes is van. Vehetsz egy 9-10 paraméteres otthoni vizeletvizsgáló gyorstesztet, azzal már kiderül, ha van valami. Tőzegáfonya mellé a mannózt javasolják, dm-ben van mindkettő jobb áron.
2022. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!