Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vitaminhiányos hajhullásra mi...

Vitaminhiányos hajhullásra mi a legütősebb segítség?

Figyelt kérdés

És lehetőleg ne hízlaljon!

Már nem sok van,ami kihullhat....


2008. jan. 1. 21:58
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem valassz olyan sampont, ami a hajad porblemajat megoldja, gyogyszeres kezelest felejtsd el! Ajanlom a vitaminos hajkurat, vagy az Aloe Vera termekeket!
2008. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha vitaminhiányosan hullik a hajad,akkor valószínűleg csak a vitamin a jó segítség.

Sokat segít a hajnak,ha naponta megiszol egy kiskanál szőlőmagolajat.Ha egy darab kenyérrel itatod fel az is jó.(Nagyobb bioboltokban tudsz venni,én a Biorganic termékét használom.Mást nem is találtam.)

A másik a Revalid.Egy havi dózis 4ezer,de én eddig csak jót hallottam róla.A kúra több hónapig tart,így ha úgy érzed nem lesz rá pénzed,akkor ne kezd el.

Sapka,kalap,h ne fázzon meg a fejed.

Plusz rengeteg zöldség gyümölcs.

2008. jan. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél naponta egy csipet friss élesztőt,és alkalmazd pakolásra is.Élesztő,1 tojás sárgája,kevés olíva olaj krémszerűen összekeverve.Kend a hajadra és masszírozd a fejbőrre.20 percig hagyd rajta,utána normálisan mosd meg.2hetente ismételd meg amíg eredményt nem érsz el.A hajnak a legfontosabb a B vitamin!
2008. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
paróka
2009. jún. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!