Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a fene lehet ez a vállamban?

Mi a fene lehet ez a vállamban?

Figyelt kérdés

Most tapogattam unalmamban a vállam, és érzek 1 csomót a bőr alatt. Látni is kicsit h púpos a felület, azon a részen. És mikor nyomogatom érzékeny meg "ki csúszik" a nyomás alól ez a vmi. Mi lehet ez??

18/F


2010. szept. 19. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de egy barátnőmnek a mellében volt hasonló csomó, és akkor az orvos azt mondta, h ha csúszkál akkor az 'csak' zsírcsomó...na de majd biztos ír valaki hozzáértő is:)
2010. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem volt hasonló dolog az ujjam végén az izületnél. Ott, ahol behajlik az ujj. Éreztem hogy van valami kidudorodás ott, és amikor rányomtam akkor ugyanígy ilyen csúszós érzés volt és nem is volt különösképpen kellemes. Teljesen be voltam szarva. aztán egyik nap egyszer csak nyomtam egy nagyot rajta, és arrébb "ugrott" és azóta sem fáj ott semmi. Tehát úgy látszik mintha "visszapattant" volna az eredeti helyére. Amúgy egy olyan 1,5 éve volt ez.
2010. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

na picit utánna kerestem neked: [link]

a második bekezdést olvasd el. Az első komizó vagyok:)

2010. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Magyarán ez 1 nagy berekedt faggyú tömeg akar lenni?

Elég bizarr:D

sztem tegnap éjszaka jöhetett ki, mert előtte is fogdosom a vállam de akk nem volt ott.


Szóval hamarosan meghalok, itthon h mondjam el h ne legyen belőle pánik és a kemoterápia fáj?

2010. szept. 19. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
fel fog szívódni, nyugi. Épp azért nincs miért aggódnod, mivel ez hirtelen lett ilyen nagy.
2010. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha te mondod. :)
2010. szept. 19. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
na, megint az első vagyok: a barátnőm kivetette, nem volt utókezelés sem, mivel ez nem daganat! Sőt, az orvos azt mondta, hogy mégcsak nem is szükséges kivetetni!:P nyugiii!!!
2010. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!