Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt orvosolni?

Hogyan tudnám ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha nem megfelelő kategória, nem tudom pontosan hova sorolhatnám ezt.


Szóval arról lenne szó, hogy azt vettem észre magamon, hogy nem tudok hosszútávon koncentrálni, odafigyelni dolgokra. Ezt észrevettem játék közben is már, hogy egy (sajnos rövid) idő után teljesen elvesztem a koncentrációm és nem tudok teljesen odafigyelni a játékra, ezért nem megy, ami miatt feszült leszek. Ugyanez van most a kresz tanfolyamon, amit online csinálok. Olvasom a szöveget és bármilyen kipihent is vagyok, fél óra alatt úgy elzsibbaszt, mintha egész nap csak olvastam volna.


Mi okozza ezt? Hogyan tudnám meghosszabbítani a koncentrációs képességem akár a tanulást, akár a játékot illetően? Mert az, hogy fél óra alatt lezsibbad bármitől az agyam, az elképesztően kellemetlen. Köszönöm előre is a válaszokat!


Azt még hozzáteszem, hogy 28/F vagyok, alapvetően nem tartom magam ilyen téren hülyének, munkahelyemen gépbeállító vagyok, egy egész automata sort felügyelek és kezelek.



2022. jún. 10. 12:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!