Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom, ha megkóst...

Lehet valami bajom, ha megkóstolom a kutyakajákat?

Figyelt kérdés
Akár ilyen konzerves kaját, vagy a klasszikus száraz tápot, illetve jutalom falatokat? Imádom a konzerves kutyakaja illatát és mindig irigykedem a kutyámra, amikor jóízűen eszi. A jutalomfalatok is nagyon ötletesen, kreatívan néznek ki és nagyon szívesen megkóstolnám azokat is. A száraz táp pedig csak amiatt vonz, hogy teljes legyen a paletta, alapjáraton az nem mozgat meg. Lehet valami bajom, ha megkóstolom ezeket? Illetve ha netán ízlik és gyakrabban is fogyasztanék ilyesmit, az lehetne káros az egészségemre nézve?

2022. jún. 10. 09:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
A kutya és egyéb tápok alapanyaga fehérjefeldolgozókban készül. Gusztus dolga enni belőle.
2022. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Lesz, igen. Először csak morogni fog a kutya, aztán meg is harap. Nem fértek ketten a tányérhoz.
2022. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MonRo válasza:

Száraztáppal etetem a kutyát. A kisfiam mindig megkóstolja az új tápot. Véleményezi. Az Acana Classic sorozatából a marhás volt neki eddig a legfinomabb. 😃

Jókat derülök rajta. Viccelődöm mindig, hogy reggelre azt kapja tejjel, müzli helyett.😁

2022. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egyetlen baj van a műkajákkal, akár állati, akár emberi "takarmányozásra" szolgáljon is; nyakig vannak nátriumglutamáttal. Ez egy, az agyra ható, tehát függőséget okozó ízfokozó, ami sem emberbe,, sem állatba nem való.
2022. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha van bennuk, akkor az ott van az osszetevolistaban, igy konnyen ki lehet szurni.

Manapsag mar leteznek eleg jo minosegu tapok, amikben nincs semmi ilyesmi.

2022. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!