Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van hányingerem?

Mitől van hányingerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap reggel arra keltem hogy nagyon hányingerem van kb fél napot végig hánytam aztán annyiba maradt. Ma reggel felkeltem szar a közérzetem hányingerem van..A fejem is fáj..Mostanában ha eszek utánna kicsit rosszul vagyok meg többször van ilyen hogy nem érzem magam jól..Van tippetek mitől lehet vagy miért van ez?😕

Ui: dohányzom de egy cigit nemtudok már elszívni max 2 szívás mert hányingerem van tőle😞


2022. máj. 24. 10:15
 1/1 anonim válasza:
Bizonyos ételek evése után hányni is szoktál? Vagy csak hányinger? Ételallergia miatt is lehet, akár reflux (én erre tippelnék, mivel nekem is majdnem ugyanígy kezdődött) de az is lehet, hogy csak benyeltél valami vírust. Nézz el orvoshoz, az biztosabb mint a gyakorikérdésekes diagnózis.
2022. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!