Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcéma! Mit tegyek? Tapasztala...

Ekcéma! Mit tegyek? Tapasztalatok? Ki lehet vizsgáltatni hogy mitől van? Győrben van ilyen?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál, felírt kenőcsöt, azt kész...nem nagyon javult.Arra a kérdésemre hogy tovább terjed-e, nemleges volt a válasz. Akkor egy kis piros folt volt a szemöldökömnél. Ahhoz képest most ott tartok, hogy szinte az egész arcom hámlik.Tudom ez már sosem múlik el, de tünetmentesíteni csak úgy lehet ha tudom mi okozza az irritációt, igaz?!
2008. dec. 18. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kislányomnak volt ekcémája tavaly. Én is vettem rá krémet, ami jó volt. A természetgyógyász azt mondta, hogy olyan anyagok halmozódtak fel a kis testében amit a szervezete nem képes feldolgozni. Oda is figyelünk az étkezésre. Nem feltűnően, csak vigyázva, nehogy túl sokat egyen pl. csoki, banán, déli gyümölcs és a szörpik belőle, eper és társai és a szörpik belőle, tehén tejet igyekszem kiváltani kecske tejjel stb. Ja és pástétomot egyáltalán nem eszik, ezt az oviban is tudják.

Tehát, javaslom, hogy változtass az étrendeden. Esetleg, kérd ki egy természetgyógyász véleményét is.

Sok sikert és jobbulást!

2008. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 éves ekcémát az ezüstkolloid csepp borogatás mulasztott el.


Azelőtt a legjobban pedig a culevit krém tartotta "kordában", amig rá nem találtam az ezüstkolloidra!

2008. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
FLUCINAR <-- Ha jól tudom ez segít
2008. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én ekcémás vagyok, és krémmel szoktam kenegetni, az segít, szorgosan tedd te is ezt. Ha nem segít akkor mellőzd az olyan mosakodóeszközöket amelyek "különlegesek". A baba termékcsalád nagyon sokat segített nekem, már 5 éves koromtól. Ha mégse válna be, akkor is azt ajánlom, hogy NE VAKARD! ;)
2008. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem nem segített semmilyen kence, az se, ha változtattam az étrendemen, hiába kerültem minden esetleges allergént, hiába szedtem antihisztamint.


csak azt tudom javasolni, hogy kend valami zsíros krémmel.

ill nekem a szolárium sokat javít rajta.


kattekop

2008. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem valami csak beválik.
2008. dec. 19. 18:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és az ezüstkolloidot hol lehet beszerezni? Drága?
2008. dec. 19. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ökonet, vagy onine is árulják webshopokban
2008. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. dec. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!