Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Allergia,...

Mitől lehet ez? Allergia, vagy betegség lehet?

Figyelt kérdés
Körülbelül 8 hónapja, olyan érzésem van nyelésnél, mint ha az orrom és a szám közötti résznél nyálkás akármi lenne. Eleinte azt hittem hogy megfázásom miatt mert korábban akkor éreztem ilyet, de megmaradt. A nap bármelyik szakaszában képes vagyon érezni ezt !mikor köhögök, vagy fel is tudom hörögni. Voltam orvosnál, de mindig csak valami gyógyszert ír fel rá, amitől egyáltalán nem változik semmi. Kértem időpontot magánrendelésre, ahol elvileg köpetből megpróbálják kivizsgálni, de már nagyon türelmetlen vagyok ezzel kapcsolatban, mert idegesít hogy sokszor orrhangom van miatta, és gusztustalan csúnyán kifelyezve "turházni".

2022. ápr. 11. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!