Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Keratosis pilaris-ra lehet...

Keratosis pilaris-ra lehet tetoválni?

Figyelt kérdés
Felkaron van és zavaró, valami megoldást keresek rá, de olvastam hogy nagyon nehéz erre vármit is találni. Gondolkodtam tetkóval eltakarni, lehetséges lenne ilyen bőrre?

2022. márc. 3. 21:17
 1/1 Jiilyyx válasza:
Sajnos erre én sem tudom a választ, viszont szerintem lehet. Én magamnak kinyomkodtam még mielőtt megtudtam volna, mi is ez. Egy kicsit heges a terület és én is szeretném elfedetni, viszont ha gennyes/még ott van az a fehér anyag a szőrtüszőid körül szerintem még nem lehet. Nem ajánlom, hogy te is nyomkodd ki, mert akár el is fertőződhet/nyoma maradhat. Esetleg a végleges szőrtelenítéssel tudsz tenni ellene, utána pedig szabad az út a tetováláshoz.
2022. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!