Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős migrénesek! Akik csinálta...

Erős migrénesek! Akik csináltattak migrén piercinget 4hónappal utána is megmaradt a "hatás"?

Figyelt kérdés
Azok írjanak csak akik a Shenmen-nél csináltatták pesten vagy győrben. Egyéb infó is jöhet

2022. febr. 21. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ez érdekelne engem is
2022. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Miért ilyen jó a shenmen?
2022. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 2.5 hónapra rá elmúlt a hatása, ki is vettem a shenment és a migrént is. Szégyelhetik magukat, hogy a jelen gazdasági helyzetben ennyi pénzt elkérnek mert ez a nő a "csodatévő"...
2022. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kedves_ ***** válasza:

Én áprilisban csináltattam migrén piercinget, azóta nincs migrénem! Olyankor a fülbevaló körül nagyon piros és nagy ritkán fájdogál olyankor, de teljesen kibirható! A shenmen viszont nagyon jó!

Sajnálom akiknek nem jó helyre szúrtak, vagy valami panasza volt! Kérdezzetek rá mi lehetett a probléma!

2023. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!