Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek otthagyjam ezt a...

Szerintetek otthagyjam ezt a munkahelyet?Mennyire káros az egészségre?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja dolgozok ezen a munkahelyen.Ez egy gyár. Szándékosan nem fogom megmondani a gyár nevét(bocsánat érte). Ez a gyár flux porral dolgozik.Nagyon sokan vannak ebben a gyárban.Fiatalok és idősek,nők és férfiak egyaránt. Én pl olyan részlegen vagyok ahol 12 órában belélegzem a flux port.Van rajtam védőszeműveg és maszk is van rajtam de sztem ez annyit ér mint halottnak a csók.Suttyomban pár embert megkérdeztem már hogy mennyire káros ez a flux por.Olyan válaszok jöttek,hogy "már 2 éve itt vagyok de nincs tőle semmi bajom" "Van aki 15 éve van itt és nincs semmi baja tőle" és ehhez hasonlók. Nos én egész életemben sportoltam,nem cigizek nem drogozok stb, nekem fontos az egészségem.Ezért filózok hogy ez mennyire káros a szervezetre? Nem akarok rákot kapni stb. De gondolom a többi pár ezer ember sem kar rákot kapni abban a gyárban.Lehet hogy csak én reagálom túl ezt az egész flux poros dolgot.Rajtam kívül ugyanis senki sem "rinyál"

Igazából nem akarom hogy egy munkahely miatt bármi bajom legyen,mert inkább otthagyom és keresek másik munkahelyet. Csináltam egy képet,ez a jelzés van ott ahol én dolgozok:

[link]

Szerintetek? Vagy sok ilyen munkahelyen előfordul ilyen jelzés? Ti mit tennétek? Van oka az embernek félni akik ott dolgoznak(velem együtt) ?



2022. febr. 19. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy káros e vagy sem, de ha te tartasz tőle, próbálj váltani. Pszichésen nem tesz jót az aggódás, előbb utóbb beképzelt tüneteid is lehetnek. Ha érzed, hogy belélegzed és kellemetlen, akkor meg nem várd meg, hogy valódi tünetek jöjjenek elő.
2022. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Csak a munkaerődet fizetik meg.

Az -esetleges- egészségkárosodásodat NEM!

2022. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy amint lehetőségem adódik, lelépnék.
2022. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Sok hülye ott azt se tudja mit csinál. Te legalább gondolkodsz.
2022. febr. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!